2014. június 13-15.

Június 13. péntek 15 éves Csömör testvér-települési kapcsolata Torockóval

16 óra Emlékoszlop avatás Csömör Nagyközség Önkormányzata előtt

17 óra Irodalmi est: Egy óra Jókaival:
Helyszín: Csömör Nagyközség Önkormányzata Tanácsterme

18 óra Torockói és csömöri alkotóművészek kiállításának megnyitója
A torockói falumúzeum anyagából használati tárgyak, szövetek és fényképek láthatóak

20 óra VHK koncert

22 óra Ismerős Arcok koncert

Június 14. szombat

13 óra Jó ebédhez szól a nóta Siliga Miklós zeneszerző, zongoraművész
Alkalmi társulás. Sztárvendégek Nyertes Zsuzsa színésznő, Bokor János nótaénekes a “Magyar Köztársaság Érdemkereszt ” kitüntetettje, Agárdi László színművész, Kocsor Irén nótaénekes ifj.Déki Lakatos Sándor prímás és Siliga Miklós zeneszerző, tanár.

14 óra Csömöri Ifjúsági Fúvószenekar

15 óra A fesztivált megnyitja: Fábri István polgármester
Közreműködik: Csömöri Kánta
Négy csömöri világi kórus egy színpadon: Amantis Kamarakórus, Báló Lipót Népdalkör, Tiszta Forrás Népdalkör és a Vox Animi Vegyeskar.

15.00-18.00 óra Kézműves foglalkozások

15 45 Csömöri és környékbeli hagyományőrző csoportok bemutatója
Báló Lipót Kulturális Egyesület Népdalköre
Csicsörke Ifjúsági Néptáncegyüttes
Csicsörke Néptáncegyüttes Utánpótlás csoportja
Szerdai Csicsörke csoport
Keddi Kis csicsörke csoport
Pici Csicsörke Csoport
Furmicska Néptánc Egyesület
Malá Furmicska Néptánc Egyesület
Malicská Néptánccsoport
Tiszta Forrás Népdalkör
Vox Animi Vegyeskar

Vendégek:
Vadrózsák Néptáncegyüttes
Pátyi Toppantó Gyermeknéptánccsoport

18 óra Táncház: Samu Zoltán és barátai

19 óra Barabontó

21 óra Old Boys

23 óra Gesarol

Június 15. vasárnap

11 óra Alma együttes

13 óra A Mátyás Király Általános Iskola művészeti csoportjainak és közösségeinek bemutatója

14.30-17 óra Modern táncok
Fellépnek:
2141 Dance Crew
Aerobik-csoport
Angel Dance
Bartók Júlia hastánc
Csicsörke Ifjúsági Néptáncegyüttes
Furmicska Néptánc Egyesület
Nadin és Cinthya
NRG Táncstúdió
Starlight Dance Company
Tornádó Hungary Rocky Klub akrobatikus rock and roll csoportjai
ZupiSport Zumba csoport

15.00-18.00 óra Kézműves foglalkozások

17.30 Krammer Big Band

18.45 Antal Timi

19.15 Four Fathers

20 óra Keep Smilling Band

21.30-tól Retro buli a művelődési házban éjfélig

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

forrás: Petőfi Sándor Művelődési ház

Még nincsenek hozzászólások.

Hozzászólás!